Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

25. novembra 2020

IMT Smile predstavuje akustickú skladbu Navždy a uvádza novú výberovkuKapitolu Život IMT Smile tak uzatvoria skladby, ktoré neboli doteraz vydané, ale nie sú neznáme.Zdieľať
Ivan

Skupina IMT Smile predstavuje akustickú verziu hitu Navždy. Bude súčasťou výberovky Aj to je život B-strana, Rarity & Live, ktorá vychádza 4. decembra. Je pokračovaním kompilácie Život IMT Smile 1998 - 2020, ktorá vyšla v júni tohto roka.
„Akustickú verziu Navždy sme opäť nahrávali v štúdiu Birdland v Považskej Teplej, kde pracujeme aj na novom albume. Tentoraz sme použili aj nástroje ako kontrabas, na konci piesne je sólo na ústnej harmonike. Popri nahrávaní sa gitarista Tomáš Slávik opäť venoval aj kamere a vzniklo z toho video k tejto nahrávke,“ uviedol pre médiá líder kapely Ivan Tásler.

Kapitolu Život IMT Smile tak uzatvoria skladby, ktoré neboli doteraz vydané, ale nie sú neznáme. Skladby, ktoré dokumentujú vzácne spojenie s legendárnym hercom Michalom Dočolomanským či spoluprácu so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Česko-slovenský film Slovo prinesie príbeh o ohrození slobody človeka
<< predchádzajúci článok
Film Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť, spojil Desmod a Majselfa

IMT Smile predstavuje akustickú skladbu Navždy a uvádza novú výberovku - diskusné fórum čitateľov