Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

13. mája 2021

IMT Smile vydáva nový album SRDCE ROZUM BOULEVARDSú na ňom piesne, ktoré vznikali posledné dva roky. Sú medzi nimi známe hity aj úplné novinky.Zdieľať
imt smile

Pred pár týždňami skupina IMT Smile vydala nový singel MIESTO. Singel bol rovnako predzvesťou nového a dlho avizovaného albumu.
„Veľmi sa teším z tohto albumu. A veľmi mu verím. Sú to piesne, ktoré sme tvorili od leta 2019, kedy vznikla filmová Príliš osobná známosť s Nikol Štíbrovou, až do marca 2021. Okrem spomínanej piesne s Nikol sme album nahrávali v Birdland štúdiu pri Manínskej tiesňave. Nádherné miesto. Absolútny pokoj. A aj to bolo veľmi dôležité pre samotné nahrávanie. Ako prvú sme nahrali pieseň Navždy a postupne počas tohto obdobia sme absolvovali niekoľko nahrávacích session“ Približuje vznik albumu líder IMT Smile Ivan Tásler.

„Na albume SRDCE ROZUM BLVD máme niekoľko hostí. Okrem Bena Cristovaa, ktorý je s nami v piesni Miesto je na albume aj Nela Pocisková. Nela vniesla do piesne Dážď silnú emóciu. Netradične máme na albume aj song v angličtine kde spolu s nami spieva reggae umelec pôvodom z Jamajky Winston Reedy. Pieseň Peaceful village je o jednej nádhernej pláži a hippie dedinke, z ktorej sa po čase stalo jedno veľké stavenisko plné hotelov a kasín.“

 

Na nové skladby sa môžu fanúšikovia tešiť aj na pripravovaných koncertoch IMT Smile. Prvé dva koncerty na Amfiteátri v Banskej Štiavnici v dňoch 4 a 5. júna sú už vypredané. Ďalšie termíny však budú čoskoro nasledovať. -Album Srdce, rozum, boulevard na CD a digitálne vychádza 13.mája. O dva týždne neskôr vyjde aj na vinyle.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Peter Nagy vydal nový album s názvom Petrolej
<< predchádzajúci článok
Rokenrolová sieň slávy zverejnila mená laureátov pre rok 2021

IMT Smile vydáva nový album SRDCE ROZUM BOULEVARD - diskusné fórum čitateľov