Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. júla 2020

Jeden z najznámejších indických hercov má koronavírus, hral aj vo filme Veľký GatsbyJeden z najznámejších indických hercov Amitabh Bachchan sa nakazil novým koronavírusom. ...Zdieľať
virus_outbreak_india_amitabh_bachchan_47896 549030b01a854185be06cf302a8e45e7 676x451 12.7.2020 - Jeden z najznámejších indických hercov Amitabh Bachchan sa nakazil novým koronavírusom. Informoval o tom na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter s tým, že ho v Bombaji hospitalizovali s miernymi príznakmi ochorenia COVID-19.


V súčasnosti je izolovaný a v stabilizovanom stave. Bollywoodsky herec zároveň vyzval každého, kto s ním bol počas uplynulých 10 dní v kontakte, aby sa nechal otestovať.

Vírusom sa nakazil aj jeho 44-ročný syn, ktorého takisto hospitalizovali s miernymi symptómami. Pozitívne testy mali aj jeho manželka a ich osemročná dcéra.

Sedemdesiatsedemročný Amitabh Bachchan hral vo viac ako 200 indických filmoch. Predstavil sa aj v hollywoodskej romantickej dráme Veľký Gatsby (2013). Pôsobil tiež v politike a ako televízny moderátor. Za svoju prácu získal množstvo cien, napríklad aj francúzsky Rad čestnej légie.


Zdroj: Webnoviny.sk - Jeden z najznámejších indických hercov má koronavírus, hral aj vo filme Veľký Gatsby © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ďalšia várka družíc siete Starlink do vesmíru nevyletela, SpaceX opäť odložila štart
<< predchádzajúci článok
Zaľúbená Štiavnica má svoju suvenírovú bankovku, predstavili aj unikátnu mincu (foto)

Jeden z najznámejších indických hercov má koronavírus, hral aj vo filme Veľký Gatsby - diskusné fórum čitateľov