Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. mája 2024

Kanada uvalila ďalšie sankcie voči ruských jednotlivcom a firmám, ktoré pomáhajú agresii na UkrajineKanada uvalila ďalšie sankcie na ruských občanov a spoločnosti, ktoré pomáhajú Rusku vo vojne proti Ukrajine. Viac o téme: Vojna na Ukrajine Sankcie ...Zdieľať
22.5.2024 (SITA.sk) - Kanada uvalila ďalšie sankcie na ruských občanov a spoločnosti, ktoré pomáhajú Rusku vo vojne proti Ukrajine.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Sankcie sú namierené proti dvom osobám a šiestim lodným firmám, ktoré podľa Ottawy „umožnili nezákonnú prepravu zbraní vrátane balistických rakiet zo Severnej Kórey do Ruska". Informuje o tom spravodajský web Kyiv Independent.

Ottawa tvrdí, že ide o spoločnosti, ktoré sú úzko prepojené s ruskou armádou a podieľajú sa na preprave zbraní. Preto zakázala ich finančné transakcie s Kanaďanmi.Zdroj: SITA.sk - Kanada uvalila ďalšie sankcie voči ruských jednotlivcom a firmám, ktoré pomáhajú agresii na Ukrajine © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po 32 rokoch zistil, že jeho syn nie je jeho. Rozhodol sa preto založiť občianske združenie Otec v práve na pomoc mužom s podobným príbehom (video)
<< predchádzajúci článok
Aktuálne kontroverzné témy podľa Blahu pritiahnu ľudí k európskym voľbám (video)