Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. februára 2021

Kollár ponuku od inej strany zatiaľ nedostal, ale spoluprácu s koalíciou ani nezvažujePoslanec Národnej rady SR (NR SR) a primátor Hlohovca Miroslav Kollár od jeho odchodu z vládnej koalície nedostal žiadnu konkrétnu ponuku od inej ...Zdieľať
70 676x451 22.2.2021 (Webnoviny.sk) - Poslanec Národnej rady SR (NR SR) a primátor Hlohovca Miroslav Kollár od jeho odchodu z vládnej koalície nedostal žiadnu konkrétnu ponuku od inej politickej strany. Uviedol to pre agentúru SITA. Kollár v stredu 17. februára vo svojom profile na sociálnej sieti napísal, že už nebude poslancom vládnej koalície a vystupuje aj z poslaneckého klubu strany Za ľudí.


Ako hlavný dôvod svojho odchodu označil spôsob riadenia, akým predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) bojuje s pandémiou koronavírusu. Práve ten považuje Kollár za hlavnú príčinu, prečo je dnes Slovensko krajinou s najvyššou úmrtnosťou na ochorenie COVID-19 na svete.

V tejto chvíli mu nedáva logiku odísť z jednej vládnej strany a začať spolupracovať s inou vládnou stranou. Odpovedal tak na otázku, ako by reagoval na ponuku strany Sloboda a Solidarita (SaS). „Pokračujem v napĺňaní programu a hodnôt, s ktorými som do politiky a do národnej rady vstupoval, moju politickú budúcnosť si musím v pokoji premyslieť,” doplnil.


Zdroj: Webnoviny.sk - Kollár ponuku od inej strany zatiaľ nedostal, ale spoluprácu s koalíciou ani nezvažuje © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William
<< predchádzajúci článok
Primátor Popradu Danko sa dal prednostne zaočkovať, na svoje konanie mal adekvátny dôvod

Kollár ponuku od inej strany zatiaľ nedostal, ale spoluprácu s koalíciou ani nezvažuje - diskusné fórum čitateľov