Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. februára 2021

Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ WilliamBritský princ William v pondelok povedal, že jeho starý otec, princ Filip, je „v poriadku". Deväťdesiatdeväťročný Filip zostáva v nemocnici na oddych a pozorovanie. Otázku, aký je stav Filipa, princovi ...Zdieľať
britain_prince_philip_66259 08eda18758cc4056b7adad6774988dab 676x448 22.2.2021 (Webnoviny.sk) - Britský princ William v pondelok povedal, že jeho starý otec, princ Filip, je „v poriadku". Deväťdesiatdeväťročný Filip zostáva v nemocnici na oddych a pozorovanie. Otázku, aký je stav Filipa, princovi Williamovi položili, keď navštívil centrum vakcinácie proti koronavírusu vo východnom Anglicku. „Áno, je v poriadku, dozerajú na neho," povedal William.


Filipa hospitalizovali v súkromnej Nemocnici kráľa Eduarda VII. minulý týždeň v utorok večer. Buckinghamský palác uviedol, že manžel kráľovnej Alžbety II. v nemocnici pravdepodobne zostane aj tento týždeň na obdobie „pozorovania a oddychu".

Nepredpokladá sa, že zdravotné ťažkosti Filipa súvisia s ochorením COVID-19. Deväťdesiatštyriročná britská kráľovná a jej manžel dostali prvú dávku vakcíny proti koronavírusu začiatkom januára. Filip, ktorý odišiel do dôchodku v roku 2017, sa len zriedka objavuje na verejnosti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bíró skončil ako zástupca špeciálneho prokurátora, Lipšic dočasne vymenoval nového
<< predchádzajúci článok
Kollár ponuku od inej strany zatiaľ nedostal, ale spoluprácu s koalíciou ani nezvažuje

Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William - diskusné fórum čitateľov