Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. júla 2022

Kriminalisti zo Šale chytili osemnásťročného drogového dílera, mal pri sebe marihuanu aj LSDŠalianski kriminalisti odhalili ďalšieho obchodníka s drogami. Len 18-ročného mladíka vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo ...Zdieľať
gettyimages 951775558 676x451 19.7.2022 (Webnoviny.sk) - Šalianski kriminalisti odhalili ďalšieho obchodníka s drogami. Len 18-ročného mladíka vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov po tom, čo bol políciou zadržaný s podozrivými látkami. Informuje o tom nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.


Kriminalisti u neho zaistili viac ako 150 gramov sušenej rastlinnej látky s obsahom THC, z čoho by sa dalo vyrobiť najmenej 500 jednotlivých dávok drogy.

Navyše zaistili aj dva farebné papierové štvorčeky, v ktorých sa podľa predbežnej expertízy nachádzalo 32 miligramov LSD, čo sú dve obvykle jednorazové dávky.

Muž po obvinení putoval pred sudcu a ten rozhodol o jeho väzobnom stíhaní. Za obchodovanie s drogami hrozí mladíkovi trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Kriminalisti zo Šale chytili osemnásťročného drogového dílera, mal pri sebe marihuanu aj LSD © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Horúčavy v Británii zlomili doterajší teplotný rekord, na letisku Heathrow namerali cez 40 stupňov Celzia
<< predchádzajúci článok
Albánsko a Severné Macedónsko majú nakročené do Európskej únie, začali prístupové rokovania