Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Lev - ročný horoskop na rok 2017Lev - Horoskopy na rok 2017. Rok 2017 Levom prináša správy o nutnosti spomaliť, v niektorých prípadoch dokonca aj na chvíľu zastaviť. Doteraz ste boli zvyknutí, riešiť veci skôr za pochodu.Zdieľať
Horoskop na rok 2017  - Lev (23.7.-22.8.)

Teraz budete mať pozvoľnejší tempo a tak pre vás bude jednoduchšie všetky náhodné situácie vyriešiť bez stresu a zbytočnej námahy. Využite svoj čas múdro. V roku 2017 bude pre vás najlepšie, využijete ak ho zameraním sa na vašu kariéru. Naplňte všetky vaše profesijné záväzky, ale nezabúdajte na zlepšovanie vzťahov v okruhu vašich najbližších. Predovšetkým obráťte vašu pozornosť k priateľom a rodine. Chýba im po vašom hektickom období vaša prítomnosť. Ľudia v znamení Leva sú výnimoční. Ak si stanovuje cieľ, potom je pre ich odhodlanie daného cieľa dosiahnuť, spoznáte ich aj v dave.

KARIÉRA

Horoskop na rok 2017 vám prináša dobré správy! Tento rok bude pre vašu peňaženku veľmi príjemným. Pravdepodobne vás čakajú veľké pracovné príležitosti. Nebojte sa ich prijať! Väčšie množstvo práce a nových projektov vás síce môže trošku stresovať a pripraviť vás o voľný čas, ale na druhú stranu sa vám vaše pracovné nasadenie z dlhodobého horizontu rozhodne vyplatí! Aj cez to všetko sa nenechajte v práci držať, ako leva v pomyselnej klietke. Snažte sa vyhľadávať rozhovory s vašimi nadriadenými. A kto vie? Dobrý vzťah s vašimi nadriadenými vám do budúcnosti môže zabezpečiť ich podporu vo veľa nových a zaujímavých projektov, čo sa vám v dlhodobom horizonte rozhodne vyplatí.

LÁSKA

Ak ste v stálom vzťahu, potom očakávajte mierne spomalenie. Hoci sa vám môže zdať, že váš vzťah stagnuje. Verte, že to je to najlepšie, čo vás mohlo stretnúť. Váš vzťah sa pomaly ale isto upevňuje a naberá na novom, vážnejším rozmeru. Pokiaľ už nejakú dobu premýšľate o veľkých zmenách, akými sú napríklad spoločné spolužitie, svadba, alebo aj obstaranie potomka, potom neváhajte. Prišiel čas, aby ste v pokoji naplnili svoje sny a túžby. Čo sa počatie potomka týka, potom je naozaj rok 2017 veľmi vhodným rokom na založenie rodiny. Ak však deti naopak zrovna v pláne nemáte, potom sa uistite, že ste urobili maximum pre to, aby vás nepostihlo nečakané prekvapenie. Nezadaným rok 2017 prináša veľa románikov a príležitostí. Buďte bdelí!

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Panna - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Rak - ročný horoskop na rok 2017

Lev - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov