Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Panna - ročný horoskop na rok 2017Panna - Horoskopy na rok 2017. Rok 2017 k vám prichádza rovnako pomalým tempom, aké si bude udržiavať po celú dobu svojej vlády. Môže sa stať, že vám bude pripadať, akoby sa nič veľkého nedialo a akoby sa ani nemalo nič zmeniť.Zdieľať
Horoskop na rok 2017  - Panna (23.8.-22.9)

Nenechajte sa ale mýliť. V dlhodobom horizonte sa ukáže, že všetko, čo v roku 2017 urobíte, bolo dobré pre vyšší cieľ. V roku 2017 sa snažte robiť všetko tak, aby ste sa vyhli stresu a napätia. Zbytočný tlak by ste totiž nemuseli zvládnuť tak ľahko, ako ste boli doteraz zvyknutí. Nemusíte sa ničoho obávať - ​​pomalé tempo, ktoré si rok 2017 udrží po celú dobu, vám pomôže zvládať s kľudom aj to, čo by vás inokedy mohlo rozhodiť. Jednoducho vás prestúpi pokoj a pocit bezpečia, ktorý vám pomôže udržať nervy pod kontrolou. Ak už budete predsa len pociťovať, že ste z niečoho nervózny, alebo rozrušenie, nezabúdajte na to, že si voja zlej nálady nesmiete vylievať na vaše blízke, rodinu a priateľov. Zverte sa im, ale neprenášajte na ne svoje prípadné negatívne pocity. Vzťahy sú pre vás v roku 2017 veľmi dôležité!

KARIÉRA

O pannách bolo vždy známe, že sú veľmi pracovité. Neexistuje nič, čo by ich, ak si určí cieľ, za ktorým sa rozhodnú ísť, zastavilo. Horoskop 2017 pannám predpovedá, že je, čo sa práce a kariéry týka, s veľkou pravdepodobnosťou čakajú veľké veci. Práca, ktorá vás začiatkom roka zamestná viac, než by ste si priali, naberie v priebehu roku 2017 rovnako pomalé tempo, ako všetko ostatné, a vďaka tomu sa aj zvoľní a rovnomerne rozprestrie do dlhšieho časového horizontu, takže ju nielen s ľahkosťou zvládnete, ale výsledok , ktorého dosiahnete, bude obdivuhodný.

LÁSKA

Ak ste momentálne bez partnera, potom vám rok 2017 prinesie oveľa viac šancí nájsť dokonalý náprotivok, než tomu bolo v minulých rokoch. Rovnakú výhodu budú mať Panny aj v prípade budovania nových priateľstiev a zoznamovanie sa s novými ľuďmi, či už v osobnom živote, alebo aj v pracovnom. Možno sa vám zdá zvláštne, že sa vám vo vzťahoch bude po celý rok 2017 toľko dariť, ale verte, že si to viac než zaslúžite. Viete vychádzať s ľuďmi a vždy nájdete tie presné slová, ktorá na nich zapôsobí.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Váhy - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Lev - ročný horoskop na rok 2017

Panna - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov