Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

29. januára 2020

Marihuana by sa mala zlegalizovať, vyhlásil na súde obvinený a zapálil si „jointa“Muž si v americkom Wilson County v štáte Tennessee počas súdneho pojednávania zapálil marihuanovú cigaretu. Dvadsaťročný Spencer Boston sa pritom postavil pred súd práve pre obvinenie z držby marihuany, ...Zdieľať
marihuana 676x437 29.1.2020  - Muž si v americkom Wilson County v štáte Tennessee počas súdneho pojednávania zapálil marihuanovú cigaretu. Dvadsaťročný Spencer Boston sa pritom postavil pred súd práve pre obvinenie z držby marihuany, informovala o tom kancelária tamojšieho šerifa.


Mladík vyhlásil, že marihuanu by mali legalizovať, vytiahol si z vrecka takzvaného jointa a zápalky. Predtým, ako ho ochranka vyviedla von z miestnosti, si stihol niekoľkokrát potiahnuť zo zapálenej cigarety. Prítomných jeho čin rozosmial.

Muža obvinili po druhý raz z držby marihuany, výtržníctva a pohŕdania súdom. V súčasnosti je na desať dní za mrežami a potom môže zaplatiť kauciu tritisíc dolárov (v prepočte približne 2700 eur). Pred súd by mal znovu prísť 14. apríla.


Zdroj: Webnoviny.sk - Marihuana by sa mala zlegalizovať, vyhlásil na súde obvinený a zapálil si „jointa“ © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
M.U.S vydáva videoklip k singlu ALL I KNEW. Na ceste je aj prvá slovenská skladba
<< predchádzajúci článok
S vášnivými rytmami flamenca prichádza do Bratislavy kanadská hudobná hviezda Jesse Cook

Marihuana by sa mala zlegalizovať, vyhlásil na súde obvinený a zapálil si „jointa“ - diskusné fórum čitateľov