Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. apríla 2024

Matovič upozornil na „utajenú vilu“ predsedu parlamentu Pellegriniho (video)Líder hnutia Slovensko a poslanec Igor Matovič upozornil na „utajenú vilu"Zdieľať
65f1b6b2949c7588047412 676x451 2.4.2024 (SITA.sk) - Líder hnutia Slovensko a poslanec Igor Matovič upozornil na „utajenú vilu" predsedu parlamentu Petra Pellegriniho (Hlas-SD) v bratislavskej Vrakuni. Matovič tvrdí, že predseda parlamentu napísal vilu na „jedného z jeho milencov". Tým by mal byť podľa Matoviča poslanec strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Náhlik.


Je to verejné tajomstvo, Pellegrini je homosexuál a toto video nie je o tom, že z toho budem robiť vedu. Iné praktiky, ktoré má, sú omnoho perverznejšie, ako napr. to, že na jedného z mnohých milencov napíšete honosnú vilu, ktorú ste v skutočnosti kúpili vy, zrejme z úplatkov. Pellegrini si obhliadol vilu, približne za mesiac sa prevalí kauza s jeho úplatkom, rýchlo vybaví, aby sa vila napísala na jeho milenca Petra Náhlika," priblížil Matovič.

Zároveň tvrdí, že Náhlik si vilu neuvádza vo svojom majetkovom priznaní.

V júli 2021 si ju bol pozerať priamo Pellegrini, bol na obhliadke. Predávajúcemu oznámil, že kupujúci bude istá brnianska eseročka. Kto bol kupujúci? Bol to poslanec Peter Náhlik (Hlas-SD). Ten, na ktorého lietadle letel Pellegrini minulý týždeň do Košíc a ktorého zaprel, keď sa ho médiá pýtali, či vie, komu lietadlo patrí," objasnil Matovič situáciu priamo pred „utajovanou vilou".

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Matovič upozornil na „utajenú vilu“ predsedu parlamentu Pellegriniho (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Saková vyzýva ľudí k voľbám. Inak Slovensko vyzerá z okna bratislavskej kancelárie, ako z fabriky na východe
<< predchádzajúci článok
Mladá mamička zomrela pri čelnej zrážke s kamiónom, jej 10-mesačné dieťa previezli do nemocnice (foto)