Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. júla 2023

Matovičovi stačí Kollárovo ospravedlnenie ženám a pri odvolávaní ho podržíPredsedovi hnutia OĽaNO a priatelia Igorovi Matovičovi stačí ospravedlnenie predseduZdieľať
64a419604aabd431875856 676x451 4.7.2023 (SITA.sk) - Predsedovi hnutia OĽaNO a priatelia Igorovi Matovičovi stačí ospravedlnenie predsedu Národnej rady (NR) SR Borisa Kollára (Sme rodina) ženám a výzva mužom, aby nebili ženy, a nebude hlasovať za jeho odvolanie. Matovič to uviedol pre médiá po druhom neúspešnom pokuse o otvorenie parlamentnej schôdze k odvolávaniu predsedu NR SR.


Šéf obyčajných ľudí uviedol, že bude za otvorenie schôdze, tak, ako bol i dnes, no pri samotnom hlasovaní by bol proti. Pripustil ale, že ospravedlnenie ženám od Kollára by si prial explicitnejšie, silnejšie a jednoznačnejšie.

Matovič je toho názoru, že s celou záležitosťou by sa už malo skončiť, a to najmä s ohľadom na dieťa, ktorého sa to týka.

„Myslím si, že teraz by mal byť najvyšší záujem to dieťa, a o Borisovi Kollárovi už rozhodnú jeho voliči 30. septembra," povedal.


Igor Matovič pred niekoľkými dňami na tlačovej besede uviedol, že ak sa Boris Kollár do hlasovania o jeho odvolaní verejne neospravedlní za šírenie toho, že je správne biť ženy, ak má muž príčinu, a ak verejne nevyzve všetkých mužov na Slovensku, aby v živote nebili ženy bez ohľadu na to, či majú, alebo nemajú príčinu, tak bude hlasovať za odvolanie Kollára z funkcie predsedu Národnej rady SR.
Zdroj: SITA.sk - Matovičovi stačí Kollárovo ospravedlnenie ženám a pri odvolávaní ho podrží © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ódor by rád udržal vzťahy s Českom nadštandardne priateľské aj do budúcna, sme s nimi na jednej lodi
<< predchádzajúci článok
Pellegrini: Je nedôstojné, aby sa Kollár držal stoličky predsedu parlamentu zubami-nechtami