Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. januára 2022

Matúš Vallo opäť zabojuje o post primátora Bratislavy, obyvateľov žiada o podporu (video)Primátor Bratislavy Matúš Vallo bude v jesenných komunálnych obhajovať post primátora hlavného mesta. Ako informoval na tlačovej besede, jeho Team Vallo sa ...Zdieľať
bp_1191 676x451 25.1.2022 (Webnoviny.sk) - Primátor Bratislavy Matúš Vallo bude v jesenných komunálnych obhajovať post primátora hlavného mesta. Ako informoval na tlačovej besede, jeho Team Vallo sa zmení na komunálnu stranu Team Bratislava. Zakladajúcimi členmi strany budú terajší spolupracovníci Valla, ale aj noví ľudia.

Rozvoj mesta


Ambíciou strany Team Bratislava bude kandidovať v komunálnych voľbách do mestského zastupiteľstva, miestnych zastupiteľstiev, do vyššieho územného celku a na posty niektorých starostov. Aktivisti začnú zbierať podpisy na vznik strany už v najbližších dňoch.

„Podarilo sa nám udržať mesto v atmosfére spolupráce, vďaka tomu sme dokázali presadiť veľa dôležitých zmien pre rozvoj nášho mesta. Od najväčších, na ktoré treba veľa peňazí, až po detaily, ktoré je možné denne vidieť v uliciach,“ povedal o doterajšom pôsobení na poste primátora Vallo. „Máme pripravené nové nápady, novú energiu a nové veci, ktoré vieme ponúknuť nášmu mestu,“ dodal.

Odstavili veľkých hráčov


Vznikajúca strana bude podľa Valla spravovaná transparentne a čestne. Na kampaň nezoberie peniaze od podnikateľov, ktorí majú v meste svoje finančné záujmy.

Bratislavčanov Vallo požiadal, aby stranu Team Bratislava podporili nielen svojím podpisom, ale podľa svojich možností aj finančne. Ako ďalej uviedol, za posledné tri roky jeho tím skrížil cestu mnohým veľkým hráčom, preto očakáva, že sa budú snažiť vrátiť Bratislavu do starých koľají.

Matúš Vallo sa stal prvýkrát primátorom Bratislavy v roku 2018 spomedzi desiatky kandidátov. Vtedy kandidoval s podporou Teamu Vallo a strán Progresívne Slovensko a Spolu.
Zdroj: Webnoviny.sk - Matúš Vallo opäť zabojuje o post primátora Bratislavy, obyvateľov žiada o podporu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Úrady práce znižujú počet zamestnancov, Krajniakovo ministerstvo iné prepúšťanie neplánuje
<< predchádzajúci článok
Generálna prokuratúra upraví svoj informačný systém, výmena informácií o odsúdených z krajín mimo Únie bude efektívnejšia