Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

25. januára 2022

Úrady práce znižujú počet zamestnancov, Krajniakovo ministerstvo iné prepúšťanie neplánujeOkrem redukcie počtu zamestnancov Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny SR a úradov práce nie je v tomto roku v rezorte práce, sociálnych vecí a rodiny plánované žiadne znižovanie počtu ...Zdieľať
gettyimages 1210151909 676x451 25.1.2022 (Webnoviny.sk) - Okrem redukcie počtu zamestnancov Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny SR a úradov práce nie je v tomto roku v rezorte práce, sociálnych vecí a rodiny plánované žiadne znižovanie počtu zamestnancov.


Ako pre agentúru SITA uviedol tlačový odbor Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR, v tomto roku sa má počet pracovných miest na úradoch práce znížiť o 5 percent v dvoch etapách od začiatku apríla a mája tohto roka. Ústredie práce a jednotlivé úrady práce majú spolu prepustiť takmer 800 zamestnancov.

„Samotné Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR, ako aj väčšina organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti znížili počet zamestnancov o 10 percent v decembri 2020, resp. začiatkom roka 2021," dodal tlačový odbor rezortu práce a sociálnych vecí.


Zdroj: Webnoviny.sk - Úrady práce znižujú počet zamestnancov, Krajniakovo ministerstvo iné prepúšťanie neplánuje © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Istanbul zasiahlo husté sneženie, ktoré spôsobilo dopravný kolaps (video)
<< predchádzajúci článok
Matúš Vallo opäť zabojuje o post primátora Bratislavy, obyvateľov žiada o podporu (video)