Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. februára 2024

Medvedev by mal vyhľadať psychologickú pomoc, reaguje Brusel na jeho vyjadrenia o UkrajinePodpredseda ruskej Bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev by podľa slovenského hovorcu Európskej komisie (EK) pre ...Zdieľať
russia_medvedev 3443823cf7cf4f6e82202bddbe392577 676x513 22.2.2024 (SITA.sk) - Podpredseda ruskej Bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev by podľa slovenského hovorcu Európskej komisie (EK) pre zahraničnopolitické otázky Petra Stana mal vyhľadať psychologickú pomoc.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Na otázku, či môže reagovať na to, že Medvedev zopakoval ruské nároky na Kyjev a Odesu, Stano odpovedal, že nevidí dôvod komentovať tieto vyjadrenia, ale Medvedevovi odporučil, aby navštívil psychológa.

Jediné, čo sa k tomu dá povedať, je odporučiť konzultácie a pomoc špecialistu," povedal hovorca EK. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Stano dodal, že vzhľadom na miliardy dolárov, ktoré Rusko vynakladá na vojnu proti Ukrajine, by Moskva mohla nájsť aj peniaze na programy na zachovávanie zdravia svojich občanov.Zdroj: SITA.sk - Medvedev by mal vyhľadať psychologickú pomoc, reaguje Brusel na jeho vyjadrenia o Ukrajine © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Susko zrušil dotácie nielen pre mimovládky, ale aj školy a akademické organizácie. Minister údajne klame a zavádza
<< predchádzajúci článok
Zelenskyj zľahčuje stiahnutie ukrajinských vojakov z Avdijivky, poukázal na inú vec