Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. apríla 2021

Medzi Českou republikou a Nemeckom sa postupne otvárajú pohraničné priechodyŽelezničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) oznamuje cestujúcim, že od 30. 3. 2021 je uvoľnený režim a otvorená možnosť cestovania pri vstupe do Nemecka cez pohraničný priechod Děčín - Bad Schandau. Toto sa ...Zdieľať
gettyimages 1192930448 676x451 7.4.2021 (Webnoviny.sk) - Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) oznamuje cestujúcim, že od 30. 3. 2021 je uvoľnený režim a otvorená možnosť cestovania pri vstupe do Nemecka cez pohraničný priechod Děčín – Bad Schandau. Toto sa bezprostredne týka okrem iných vlakov aj vlaku EC 172/173, ktorý prechádza územím Slovenskej republiky.


Od 1. 4. až  7. 4. sa pre cestujúcich postupne otvárajú aj ďalšie pohraničné priechody medzi Českou republikou a Nemeckom.

Na všetky spoje je možné vydávať medzištátne cestovné doklady prostredníctvom iKVC. Pripomíname, že cestujúci musia naďalej dodržiavať protipademické a hygienické opatrenia nariadené jednotlivými krajinami (viac na https://www.cd.cz/info/aktuality/-34387/www.bahn.de/corona)

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Medzi Českou republikou a Nemeckom sa postupne otvárajú pohraničné priechody © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
BILLA inšpiruje k posilneniu imunity a rozprúdeniu energie. Zákazníkom ponúka čerstvé ovocie a zeleninu za super ceny
<< predchádzajúci článok
Slovensko reformy potrebuje, implementáciou plánu obnovy sa bude zaoberať celá vláda

Medzi Českou republikou a Nemeckom sa postupne otvárajú pohraničné priechody - diskusné fórum čitateľov