Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. januára 2021

Medzinárodný očkovací preukaz nie je novinkou a existuje už roky, pripomína konšpirátorom políciaMedzinárodný očkovací preukaz existuje už roky. V profile Hoaxy a podvody - Polícia SR na sociálnej sieti to polícia pripomína s tým, že takýto preukaz je potrebný v ...Zdieľať
16 676x431 27.1.2021  - Medzinárodný očkovací preukaz existuje už roky. V profile Hoaxy a podvody - Polícia SR na sociálnej sieti to polícia pripomína s tým, že takýto preukaz je potrebný v prípadoch cestovania do krajiny, ktorá si vstup na svoje územie podmieňuje vakcináciou prichádzajúcej osoby proti určitému ochoreniu.

 

 

Ďalší príklad svetovládyPolícia tak reaguje na konšpiračné teórie, ktoré medializovali informácie o tom, že cestovanie medzi krajinami Európskej únie (EÚ) možno bude podmienené vakcináciou proti ochoreniu COVID-19. Diskutovať o tom mali lídri členských krajín EÚ.

Konšpirátori podľa polície uvádzajú, že pohyb medzi krajinami bude pre nezaočkovaných obmedzený až nemožný, a teda dôjde k obmedzeniu ich slobody pohybu a k zrušeniu schengenu alebo o tom, že „podmieňovanie cestovania s ‚papierikom‘ je ďalším príkladom svetovlády, nadvlády jednotlivcov, bohatých miliardárov, farma spoločností a ďalších osôb a inštitúcií“.

 

 

Svet sa prispôsobuje situácii


Ako príklad povinného očkovania pred vstupom do krajiny uvádza polícia cestovanie do Mali alebo Francúzskej Guyany, pri ktorom musí byť prichádzajúci zaočkovaný proti žltej zimnici.

„Keďže celý svet čelí ochoreniu COVID-19, je možné, že viacero krajín podmieni vstup na svoje územie očkovaním proti tomuto vírusu a COVID-19 sa tak zaradí vedľa dlhodobo známych chorôb do kolóniek očkovacieho preukazu. Nepôjde o nič nové, svet sa iba prispôsobí novej situácii,“ uzavrela polícia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Medzinárodný očkovací preukaz nie je novinkou a existuje už roky, pripomína konšpirátorom polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Nepríjemné, no nie nebezpečné. Polícia opäť vyvracia hoax o poškodení mozgu pri testovaní na COVID-19 (18. 1. 2021)
 Polícia vysvetľovala desiatky hoaxov, dezinformácie o koronavíruse zasiahli státisíce ľudí (7. 1. 2021)
 HOAX: Do nemocnice v Nitre neboli účelovo zvážaní pacienti s COVID-19 (6. 1. 2021)
 Z dezinformáciami o koronavíruse sa roztrhlo vrece, slovenskí konšpirátori sa inšpirujú zahraničím (4. 1. 2021)nasledujúci článok >>
Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok, avšak po novom
<< predchádzajúci článok
Polícia registruje na Slovensku od začiatku roka dvetisíc prípadov porušenia zákazu vychádzania

Medzinárodný očkovací preukaz nie je novinkou a existuje už roky, pripomína konšpirátorom polícia - diskusné fórum čitateľov