Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. mája 2022

Mikulec: O žiadnej tajnej policajnej akcii na Bezpečnostnej rade reč nebola, Fico verejnosť ohuruje klamstvamiInformácie o údajnej pripravovanej policajnej akcii zameranej na príslušníkov policajnej inšpekcie, sudcov alebo prokurátorov nikdy na Bezpečnostnej rade SR ...Zdieľať
02 4 676x447 17.5.2022 (Webnoviny.sk) - Informácie o údajnej pripravovanej policajnej akcii zameranej na príslušníkov policajnej inšpekcie, sudcov alebo prokurátorov nikdy na Bezpečnostnej rade SR nezazneli a Robert Fico (Smer-SD) sa snaží zavádzať verejnosť výmyslami a klamstvami.


Povedal to minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) v utorok v relácií Na telo plus na Tvnoviny.sk. Šéf rezortu vnútra nevidí dôvod na to, aby bola zvolávaná ďalšia bezpečnostná rada. O tú žiadal predseda parlamentu a hnutia Sme rodina Boris Kollár.

Kollár podľa Mikulca na koaličnej rade vysvetlil, že nepotvrdil to, čo hovoril Fico, a údajne myslel iné informácie, pre ktoré mala byť podľa neho zvolaná bezpečnostná rada.

„Podľa jeho vysvetlenia mal na mysli nie informácie, ktoré hovoril pán Fico, ale ktoré počul niekde inde v rámci Národnej rady SR alebo v mediách od policajného prezidenta,“ objasnil Mikulec.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mikulec: O žiadnej tajnej policajnej akcii na Bezpečnostnej rade reč nebola, Fico verejnosť ohuruje klamstvami © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fínsky parlament odobril vstup krajiny do NATO, ministerka zahraničia hovorí o najlepšom rozhodnutí
<< predchádzajúci článok
Kráľovná Alžbeta II. všetkých prekvapila. Nečakane sa objavila na novej stanici metra, ktorá nesie jej meno (video)