Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

19. marca 2010

Milan Lasica pripravuje ďalšie divadelné predstavenieČerstvý sedemdesiatnik v poslednom čase venuje svoju najväčšiu pozornosť divadlu. S televíziou do budúcnosti veľmi neráta.Zdieľať
Slovenský humorista, dramatik, prozaik, textár, herec a režisér Milan Lasica plánuje nový projekt v bratislavskom divadle L+S, v ktorom už dlhoročne pôsobí, a ktorého je riaditeľom. "Divadlu sa venujem usilovne, usilovnejšie, ako kedykoľvek predtým," prezradil. Podľa jeho slov pôjde o ďalšie divadelné predstavenie, v ktorom stvárni hlavnú úlohu. " Nechcem hovoriť nič viac, lebo to ešte pripravujem," uviedol v rozhovore pre agentúru SITA Lasica, ktorý pred mesiacom a pol oslávil sedemdesiate narodeniny.

Čo sa týka televíznej obrazovky, Lasica je naďalej súčasťou zábavného programu Sedem, okrem toho neplánuje iné projekty spojené s televíziou. "Ja už veľmi o budúcnosti neuvažujem, skôr sa upínam na prítomnosť. Reláciu Sedem robím už veľa rokov, neviem, dokedy to bude ešte pokračovať. Robím to tak zo zvyku, nejakú špeciálnu spoluprácu nechystám a žiadna televízia ma zatiaľ neoslovila," uzavrel.

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Milan Lasica dostal na narodeniny fašírkovú tortu (5. 2. 2010)
 Milan Lasica bude sedemdesiatku ešte dlho dobiehať (2. 2. 2010)
 Peter Lipa dúfa v plodnejšie obdobie Milana Lasicu (4. 8. 2009)
 Lipa a Lasica si prevezmú Zlatú platňu (27. 1. 2006)
 Lipa zaspieva Lasicu 4. februára v Divadle Astorka (27. 1. 2006)
 Lasica: Lenže ja som iba komik (12. 10. 2005)nasledujúci článok >>
ČR: Z Anděla vyradili Kabát aj Nohavicu, po kritike pravidlá zmenili
<< predchádzajúci článok
Jari bude kraľovať púdrová ružová, tvrdí návrhár Hanečka