Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

07. mája 2012

Ministerstvo zdravotníctvo hľadá nových šéfov nemocnícMinisterstvo zdravotníctva (MZ) vypísalo výberové konania do predstavenstiev šiestich nemocníc a ústavov. Záujemcovia môžu zabojovať o miesta v štatutárnych orgánoch Leteckej vojenskej ...Zdieľať
lekar BRATISLAVA 7. mája (WEBNOVINY) - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) vypísalo výberové konania do predstavenstiev šiestich nemocníc a ústavov.


Záujemcovia môžu zabojovať o miesta v štatutárnych orgánoch Leteckej vojenskej nemocnice v Košiciach, Nemocnice Poprad, Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb v Bratislave, Stredoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb v Banskej Bystrici, Východoslovenského onkologického ústavu a Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košiciach.

"Všetci doteraz vymenovaní riaditelia boli poverení len dočasným zastávaním funkcie. Ministerstvo zdravotníctva musí so zákona vypísať výberové konania, aby sa o dané pozície mohli uchádzať iní záujemcovia. Výberové konania, na ktorých uchádzači predstavia svoje projekty, buď potvrdia alebo zmenia obsadenie predstavenstiev," uviedla pre agentúru SITA hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Čižmáriková.

Výmeny vo vedení nemocníc a veľkých ústavov sa dlhodobo opakujú s výmenou nových vládnych garnitúr.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ivan Gašparovič povyšoval a menoval generálov
<< predchádzajúci článok
Vladimir Putin: Muž, ktorý drží Rusko pevne v rukách

Ministerstvo zdravotníctvo hľadá nových šéfov nemocníc - diskusné fórum čitateľov