Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. januára 2023

Mišuštin podpísal zriadenie nápravných zariadení v okupovaných oblastiach na UkrajineRuská vláda nariadila zriadenie viac ako 20 nápravných zariadení v okupovaných oblastiach na Ukrajine. Informuje o tom web televízie CNN na základe oficiálneho dokumentu ...Zdieľať
russia_new_prime_minister_27474 3159f7fd637f498cac4833dd4a3dfb45 676x485 25.1.2023 (Webnoviny.sk) - Ruská vláda nariadila zriadenie viac ako 20 nápravných zariadení v okupovaných oblastiach na Ukrajine. Informuje o tom web televízie CNN na základe oficiálneho dokumentu zverejneného na ruskom vládnom portáli pre právne informácie.


Zariadenia vzniknú v Doneckej, Luhanskej, Chersonskej a Zaporižžskej oblasti, ktoré Rusko nelegálne anektovalo na jeseň.

„Hlavným účelom činnosti inštitúcií ... je výkon trestu vo forme nútených prác, ako je uvedené v Trestnom zákone Ruskej federácie,“ uvádza sa v dokumente.

Väčšina zariadení sú väzenské kolónie, tri sú určené na nútené práce a tri sú liečebné nápravné ústavy. Dokument podpísal premiér Michail Mišustin.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mišuštin podpísal zriadenie nápravných zariadení v okupovaných oblastiach na Ukrajine © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dobrá voľba a Umiernení vylúčili spoluprácu s OĽaNO aj ďalšími stranami a možno sa pripoja k „modrým“
<< predchádzajúci článok
Kollár: Myslíme si, že lepšie by boli voľby v júni, ale musíme nájsť 90 poslancov