Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. januára 2023

Ukrajina potvrdila stiahnutie zo Soledaru, v Bachmute pokračujú „ťažké boje“Ukrajinské jednotky sa stiahli z mesta Soledar na východe krajiny. Televízii CNN to v stredu telefonicky potvrdil hovorca armády. Rusi tvrdili už skôr tento mesiac, že ich sily obsadili Soledar, no ukrajinská ...Zdieľať
russia_ukraine_war_46048 6303b0f427934125aa6abe493d456034 676x451 25.1.2023 (Webnoviny.sk) - Ukrajinské jednotky sa stiahli z mesta Soledar na východe krajiny. Televízii CNN to v stredu telefonicky potvrdil hovorca armády. Rusi tvrdili už skôr tento mesiac, že ich sily obsadili Soledar, no ukrajinská strana stratu mesta dosiaľ nepotvrdila.


Ukrajinské ozbrojené sily sa zo Soledaru stiahli, aby zachránili životy svojho personálu,“ konštatoval hovorca ozbrojených síl Serhij Čerevatyj. Neďaleké mesto Bachmut je podľa neho pod neustálym ruským útokom a pokračujú tam „ťažké boje“.Zdroj: Webnoviny.sk - Ukrajina potvrdila stiahnutie zo Soledaru, v Bachmute pokračujú „ťažké boje“ © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Medveď pohrýzol bežca v Kanianke. Zásahový tím radí, kedy obmedziť svoj pohyb v horskom teréne
<< predchádzajúci článok
Lipšic v súvislosti s paragrafom 363 kritizuje Žilinku, zameral sa na dôkaznú situáciu