Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. marca 2023

Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapcaNa linke 158 polícia krátko po 10:15 prijala informáciu, podľa ktorej vypadol muž z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Privolaná záchranná služba ho previezla do jednej z nemocníc, kde zraneniam ...Zdieľať
gettyimages 1197163853 676x451 19.3.2023 - Na linke 158 polícia krátko po 10:15 prijala informáciu, podľa ktorej vypadol muž z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Privolaná záchranná služba ho previezla do jednej z nemocníc, kde zraneniam podľahol, informoval v tlačovej správe Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff.

Muž a žena pravdepodobne vypadliKrátko po 15:00 polícia prijala ďalšie oznámenie, že na uvedenej adrese došlo k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženy. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Policajti na mieste vykonávali od prvotného oznámenia potrebné úkony, na základe ktorých sa im podarilo v popoludňajších hodinách lokalizovať byt sedemposchodového obytného domu, z ktorého muž a žena pravdepodobne vypadli.

Telo maloletej osoby


Krátko pred 16:30 policajti za splnenia zákonných podmienok otvorili predmetný byt, vo vnútorných priestoroch ktorého našli telo maloletej osoby – približne 10-ročného chlapca, bez známok života.

Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Bližšie informácie polícia poskytne, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.


Zdroj: SITA.sk - Muž aj žena vypadli v Petržalke z okna, polícia v byte našla telo 10-ročného chlapca © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruské raketomety Grad zabili na Ukrajine civilistov, dvaja sú zranení
<< predchádzajúci článok
Odmietne Fínsko ponuku Turecka? Prezident Niinistö pripustil vstup do NATO ešte pred Švédskom