Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. mája 2021

Muž jazdil po diaľnici D1 v protismere, nezastavila ho ani streľba do pneumatík (video)Bratislavskí diaľniční policajti majú za sebou rušnú noc. Prenasledovali muža, ktorý po diaľnici D1 jazdil v protismere, a to od Zlatých pieskov do Petržalky v Bratislave. Policajná hliadka ...Zdieľať
policia 1 676x425 4.5.2021 (Webnoviny.sk) - Bratislavskí diaľniční policajti majú za sebou rušnú noc. Prenasledovali muža, ktorý po diaľnici D1 jazdil v protismere, a to od Zlatých pieskov do Petržalky v Bratislave.


Policajná hliadka vodiča vyzývala, aby zastavil, ten však nereagoval, naopak, s vozidlom zrýchlil.

Narazil do policajného auta


Pri ďalšom prenasledovaní tak jeden zo službukonajúcich policajtov použil služobnú zbraň, ktorou vystrelil do pneumatík unikajúceho vozidla.

„Vodič aj napriek poškodeným a vyprázdneným pneumatikám unikal a následne narazil prednou častou svojho vozidla do služobného policajného auta,“ informovala ďalej polícia na sociálnej siete. Muž potom síce auto zastavilo, no ostal v ňom zamknutý a odmietol z neho vystúpiť.

Kládol aktívny odpor


„Oboma rukami držal volant svojho vozidla a súčasne zvyšoval otáčky motora. V zmysle odvrátenia ďalšieho priamo hroziaceho nebezpečenstva, a to pokračovania v jazde v protismere, jeden z policajtov rozbil okno na vodičovom aute a za použitia hmatov a chvatov muža z auta vytiahol,“ opísala polícia, ktorá muža následne zadržala.

Ten sa aj po nasadení pút správal agresívne a kládol odpor. Polícia sa domnieva, že vodič bol pod vplyvom omamných a psychotropných látok, potvrdiť alebo vyvrátiť to majú výsledky toxikologického skúmania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž jazdil po diaľnici D1 v protismere, nezastavila ho ani streľba do pneumatík (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vek odchodu do dôchodku sa má opäť zvýšiť, ministerstvo práce hovorí o medzigeneračnej solidarite
<< predchádzajúci článok
Únia miest Slovenska má nové vedenie, medzi priority primátorov bude patriť aj reforma verejnej správy

Muž jazdil po diaľnici D1 v protismere, nezastavila ho ani streľba do pneumatík (video) - diskusné fórum čitateľov