Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. januára 2020

Muž v USA zaútočil nožom na policajtov, po postrelení zomrel v nemocniciPolicajti na severe Floridy zastrelili muža, ktorý na nich zaútočil nožom. Šerif Paul Bloom z Marion County v stredu uviedol, že policajti na čerpacej stanici práve doplnili palivo do ich služobného auta, keď ...Zdieľať
utocnik s nozom 676x472 15.1.2020  - Policajti na severe Floridy zastrelili muža, ktorý na nich zaútočil nožom. Šerif Paul Bloom z Marion County v stredu uviedol, že policajti na čerpacej stanici práve doplnili palivo do ich služobného auta, keď z iného vozidla vyskočil muž s veľkým nožom a prišiel k nim. Následne na neho vystrelili a snažili sa mu podať prvú pomoc. Privolaní zdravotníci ho previezli do nemocnice, kde zomrel.


Vyšetrovatelia zatiaľ nevedia, prečo muž napadol policajtov. Žil sám v Marion County a v minulosti nemal žiadne problémy so zákonom. Mená útočníka a policajtov, ktorým sa počas incidentu nič nestalo, nezverejnili.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž v USA zaútočil nožom na policajtov, po postrelení zomrel v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výbuch v petrochemickej továrni bol extrémne silný, zabil človeka vzdialeného tri kilometre (video)
<< predchádzajúci článok
Opozičné strany žiadajú vyvodenie dôsledkov voči Mamojkovi, poškodzuje dôveru ústavného súdu

Muž v USA zaútočil nožom na policajtov, po postrelení zomrel v nemocnici - diskusné fórum čitateľov