Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. februára 2020

Muž zastrelil pred nemocnicou svoju priateľku a strážnika, potom obrátil zbraň proti sebeMuž zastrelil pred nemocnicou v americkom štáte Mississippi 32-ročnú priateľku a neozbrojeného strážnika parkoviska. Z miesta napokon ušiel v jej aute a na neďalekom cintoríne spáchal samovraždu. Prípad sa ...Zdieľať
gettyimages 931040098 676x380 20.2.2020 (Webnoviny.sk) - Muž zastrelil pred nemocnicou v americkom štáte Mississippi 32-ročnú priateľku a neozbrojeného strážnika parkoviska. Z miesta napokon ušiel v jej aute a na neďalekom cintoríne spáchal samovraždu. Prípad sa stal v stredu.


Polícia páchateľa neidentifikovala, no uviedla, že najprv napadol na parkovisku Christinu Davis, ktorá bola zamestnankyňa nemocnice. Keď jej prišiel na pomoc 64-ročný strážnik Browning Luckett Jr., útočník vytiahol zbraň a oboch zabil.

O menej ako dve hodiny neskôr istý svedok videl ísť osobu na cintorín a následne počul výstrel. Polícia našla muža, ktorý podľa nej zrejme spáchal samovraždu. Neďaleko stálo aj auto zosnulej Davis.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž zastrelil pred nemocnicou svoju priateľku a strážnika, potom obrátil zbraň proti sebe © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Miera nezamestnanosti na Slovensku stúpla, ale stále sa drží pod piatimi percentami
<< predchádzajúci článok
Online: Poslanci z PS/Spolu ukončili blokádu a schôdza pokračuje (naživo) Búrlivá diskusia sa stupňuje

Muž zastrelil pred nemocnicou svoju priateľku a strážnika, potom obrátil zbraň proti sebe - diskusné fórum čitateľov