Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

20. februára 2020

Muž zaútočil nožom v jednej z najväčších londýnskych mešít, polícia ho spacifikovalaPo útoku v jednej z najväčších londýnskych mešít zadržala polícia možného páchateľa podozrivého z pokusu o vraždu. Pri útoku utrpel viaceré bodné zranenia muž po sedemdesiatke, podľa záchranárov ...Zdieľať
britain_mosque_stabbing_14263 d11596984f3c44a4a0fb204eb799f7f8 676x440 20.2.2020 (Webnoviny.sk) - Po útoku v jednej z najväčších londýnskych mešít zadržala polícia možného páchateľa podozrivého z pokusu o vraždu. Pri útoku utrpel viaceré bodné zranenia muž po sedemdesiatke, podľa záchranárov však nie je v ohrození života.


Čin sa stal vo štvrtok popoludní v mešite blízko Regent's Parku.

Svedkovia zverejnili na internete fotografie, ako polícia pacifikuje na zemi muža - belocha. Pod stoličkou je vidno menší nôž.

Podľa svedkov šlo v prípade zraneného o muezína, ktorí zvoláva moslimov k modlitbám. Polícia sa k možnému motívu činu zatiaľ nevyjadrila.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž zaútočil nožom v jednej z najväčších londýnskych mešít, polícia ho spacifikovala © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poslanci ukončili tretí rokovací deň 58. schôdze Národnej rady SR. Hlasovať budú naraz po prerokovaní všetkých troch návrhov
<< predchádzajúci článok
Premiér Lesotha sa postaví pred súd, kde bude čeliť obvineniu z vraždy svojej exmanželky

Muž zaútočil nožom v jednej z najväčších londýnskych mešít, polícia ho spacifikovala - diskusné fórum čitateľov