Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

08. decembra 2006

Na juh Izraelu dopadla ďalšia palestínska raketaPalestínski militanti z Pásma Gazy odpálili v piatok raketu na juh Izraela, čím porušili krehké, 13 dní trvajúce prímerie. Informoval o tom hovorca izraelskej armády. Podľa jeho informácií raketa ...Zdieľať

JERUZALEM 8. decembra (WEBNOVINY) - Palestínski militanti z Pásma Gazy odpálili v piatok raketu na juh Izraela, čím porušili krehké, 13 dní trvajúce prímerie. Informoval o tom hovorca izraelskej armády. Podľa jeho informácií raketa dopadla do neobývanej časti územia hraničiaceho s Gazou a nespôsobila nijaké straty.

Je to už 18. raketa, ktorá dopadla na Izrael od začiatku prímeria 26. novembra. Militanti prisľúbili, že zastavia raketové útoky výmenou za stiahnutie izraelských vojakov z pobrežného územia. Izrael varoval, že jeho trpezlivosť má svoje hranice a pohrozil, že opäť začne ofenzívu, ak budú útoky pokračovať. Palestínski militanti medzičasom vyhlásili, že v plnej sile obnovia vlastné útoky, ak Izrael prímerie nerozšíri aj na Západný breh.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NAY otvorila predajňu vo Zvolene a Nových Zámkoch
<< predchádzajúci článok
Záver rozpravy o rozpočte v NR SR, hlasovať budú v utorok

Na juh Izraelu dopadla ďalšia palestínska raketa - diskusné fórum čitateľov