Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. marca 2021

Na poste premiéra by podľa poslanca OĽaNO Jána Krošláka mohol byť napríklad Eduard Heger, Jaroslav Naď či Gábor Grendel.Krošlák dnes ostro skritizoval správanie sa a spôsob vládnutia premiéra Igora Matoviča.Zdieľať
Na poste premiéra by podľa poslanca OĽaNO Jána Krošláka mohol byť napríklad Eduard Heger, Jaroslav Naď či Gábor Grendel.

Skonštatoval tiež, že medzi poslancami hnutia sú aj takí, ktorí majú na to, aby viedli krajinu lepšie. „Pán Heger je jeden kvalitný kandidát, aj Gábor Grendel alebo Jaro Naď sú veľmi schopní ľudia,“ odpovedal Krošlák na otázku, kto by mohol vymeniť Matoviča.

„Táto vláda potrebuje výmenu alebo veľkú, fakt veľkú sebareflexiu a zmenu správania sa premiéra. Žiadne predčasné voľby alebo úradnícku vládu,“ doplnil s tým, že naďalej ostáva poslancom vládnej koalície.

„Z politického marketingu a freestylu premiéra sa stáva diagnóza, ktorá má charakter veľkej alergie väčšiny Slovákov na jeho osobu,“ napísal dnes Krošlák na Facebooku.

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spojené kráľovstvo sa pripravuje na uvoľnenie opatrení, postupne sa budú môcť stretávať aj ľudia
<< predchádzajúci článok
Je nosenie respirátorov FFP2 skutočne dostačujúcou ochranou?

Na poste premiéra by podľa poslanca OĽaNO Jána Krošláka mohol byť napríklad Eduard Heger, Jaroslav Naď či Gábor Grendel. - diskusné fórum čitateľov