Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

07. januára 2021

Najbohatším človekom sveta sa stal Elon Musk, predbehol tak Jeffa BezosaŠéf firmy Tesla Elon Musk sa stal najbohatším človekom na svete. Jeho majetok presiahol 185 miliárd dolárov. Stalo sa tak po ...Zdieľať
germany_musk_50114 5fa059f17f134cd18966c7671f8b3bda 1 676x470 7.1.2021  - Šéf firmy Tesla Elon Musk sa stal najbohatším človekom na svete. Jeho majetok presiahol 185 miliárd dolárov. Stalo sa tak po tom, čo vo štvrtok stúpli akcie Tesly, informuje spravodajský portál BBC.


Musk, ktorý je tiež spoluzakladateľom firmy SpaceX, tak o prvenstvo obral zakladateľa spoločnosti Amazon Jeffa Bezosa. Ten sa držal prvenstva od roku 2017.

Šéf Tesly reagoval na správu o tom, že je najbohatší na svete spôsobom sebe vlastným, na sociálnej sieti Twitter pri príspevku uviedol "aké zvláštne" a následne "nuž, späť do práce".

Hodnota automobilky Tesla tento rok stúpla, pričom v stredu jej trhová hodnota dosiahla po prvý raz 700 miliárd. To je viac ako majú automobilky Toyota, Volkswagen, Hyundai, GM a Ford dohromady.

(1 EUR = 1,2276 USD)Zdroj: Webnoviny.sk - Najbohatším človekom sveta sa stal Elon Musk, predbehol tak Jeffa Bezosa © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Databáza čipovaných ľudí je falošná, web môže byť falošný alebo si z vás vystrelí
<< predchádzajúci článok
Trumpov facebookový účet bude až do inaugurácie zablokovaný, rovnako to čaká aj jeho Instagram a Twitter

Najbohatším človekom sveta sa stal Elon Musk, predbehol tak Jeffa Bezosa - diskusné fórum čitateľov