Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. februára 2024

Nákladná loď narazila do mosta v čínskom Kantone, do rieky sa zrútilo päť vozidiel vrátane autobusu (foto)



Nákladná loď narazila do mosta v čínskom Kantone, pričom časť z neho sa zrútila a do rieky spadlo aj päť vozidiel vrátane autobusu. Ranné nešťastie si vyžiadalo dvoch mŕtvych a jedného zraneného. Traja ...



Zdieľať
most 676x427 22.2.2024 (SITA.sk) - Nákladná loď narazila do mosta v čínskom Kantone, pričom časť z neho sa zrútila a do rieky spadlo aj päť vozidiel vrátane autobusu. Ranné nešťastie si vyžiadalo dvoch mŕtvych a jedného zraneného. Traja ľudia sú podľa štátnych médií nezvestní. Informuje o tom spravodajský portál BBC.


Kapitána lode zadržali a ľudí žijúcich v blízkosti podľa miestnych médií evakuovali. Vlastník lode uviedol, že spolupracuje s vyšetrovaním.

Podľa jednej správy, ktorá sa odvolávala na miestneho obyvateľa, boli v štvrti pre incident pozastavené internetové služby aj prívod vody.

V októbri 2021 provinčné úrady identifikovali potrebu posilniť most vrátane výstavby „zariadení na predchádzanie zrážkam“ na štyroch mostných pilieroch, uviedla štátna televízia CCTV. Termín ukončenia týchto prác bol trikrát posunutý, naposledy na august tohto roku.


Zdroj: SITA.sk - Nákladná loď narazila do mosta v čínskom Kantone, do rieky sa zrútilo päť vozidiel vrátane autobusu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Fico vyhlásil, že do niekoľkých dní bude mať SIS riadne vedenie
<< predchádzajúci článok
Firmy na Slovensku ponúkli Ukrajincom od začiatku vojny viac ako 60 tisíc pracovných miest