Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. augusta 2020

NAŠLI JU AJ S DROGAMI: Polícia vypátrala nezvestné dievčaBánovská polícia objavila spolu s dievčaťom aj zásoby marihuany a metamfetamínu.Zdieľať
policia

Bánovskí policajti našli počas pátrania po nezvestnom 15-ročnom dievčati v Bánovciach nad Bebravou drogy. Obvineniu z drogovej trestnej činnosti teraz čelia dvaja muži vo veku 25 a 40 rokov z okresu Bánovce nad Bebravou, informovala v utorok trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.


"Policajti pri pátraní po nezvestnej 15-ročnej dievčine v lese v blízkosti priehrady našli postavené táborisko. V táborisku sa nachádzala aj nezvestná dievčina spolu s ďalšími šiestimi osobami. Následne na mieste v ruksaku našli drogy. Po vykonanej obhliadke miesta činu zaistili i ďalšie drogy a peniaze," opísali policajti.Celkové množstvo zadržanej marihuany podľa nich zodpovedá 150 bežným jednorazovým dávkam drogy a celkové zadržané množstvo metamfetamínu zodpovedá 14 bežným jednorazovým dávkam drogy.

"Dvojicu mužov obvinil bánovský vyšetrovateľ zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov. Poverený príslušník spracoval podnet na ich vzatie do väzby," dodala polícia.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Návrat ku koreňom – jedinečné spojenie projektu Back to basic so značkou Durisol
<< predchádzajúci článok
Chcete byť vojakom v zálohe? Môžete sa hlásiť a získať aj motivačný príspevok niekoľko stoviek eur

NAŠLI JU AJ S DROGAMI: Polícia vypátrala nezvestné dievča - diskusné fórum čitateľov