Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. júla 2021

Nemci od nedele sprísnia opatrenia, od ľudí chcú potvrdenie o očkovaní alebo negatívne testyNemecko sprísňuje podmienky pre vstup do krajiny. Osoby staršie ako dvanásť rokov sa budú musieť preukázať negatívnym testom na ochorenie COVID-19, potvrdením o absolvovaní očkovania alebo o nedávnom ...Zdieľať
virus_outbreak_germany_26278 236d9b8353184182812cfa4f79bf3f56 676x480 30.7.2021 (Webnoviny.sk) - Nemecko sprísňuje podmienky pre vstup do krajiny. Osoby staršie ako dvanásť rokov sa budú musieť preukázať negatívnym testom na ochorenie COVID-19, potvrdením o absolvovaní očkovania alebo o nedávnom prekonaní ochorenia.

Viac o téme: Koronavírus


Zmenu schválil vládny kabinet v piatok s účinnosťou od nedele. V súčasnosti sa táto povinnosť týka iba ľudí, ktorí do Nemecka prichádzajú letecky.

Správa prichádza v čase, keď rastú obavy z infekcií prinášaných zo zahraničných dovoleniek, čo prispieva k zvýšenému počtu pozitívne testovaných osôb v Nemecku.


Zdroj: Webnoviny.sk - Nemci od nedele sprísnia opatrenia, od ľudí chcú potvrdenie o očkovaní alebo negatívne testy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lukašenko je pripravený bez váhania pozvať ruských vojakov, ak to bude potrebné
<< predchádzajúci článok
Návštevu pápeža Františka zabezpečia stovky dobrovoľníkov, hlásiť sa môžete už čoskoro

Nemci od nedele sprísnia opatrenia, od ľudí chcú potvrdenie o očkovaní alebo negatívne testy - diskusné fórum čitateľov