Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

14. mája 2020

Neuveriteľne silná žena: Indka dokázala sama porodiť svoje dieťa a prejsť 160 kilometrov do najbližšieho mestaTehotná žena na ceste peši naprieč Indiou sa zastavila, aby porodila a následne pokračovala ďalších 160 kilometrov spolu s novorodencom. Informuje o tom spravodajský portál CNN, ktorý však nepozná jej ...Zdieľať
gettyimages 484723776 676x451 14.5.2020  - Tehotná žena na ceste peši naprieč Indiou sa zastavila, aby porodila a následne pokračovala ďalších 160 kilometrov spolu s novorodencom. Informuje o tom spravodajský portál CNN, ktorý však nepozná jej totožnosť.


Žena sa spolu s manželom a štyrmi ďalšími deťmi vybrala z mesta Násik v štáte Maháraštra do Satny v susednom Madhjapradéši.

Rodina totiž v Násiku nemala kde žiť a v dôsledku opatrení proti šíreniu nového koronavírusu prišla aj o možnosť zarobiť si na živobytie.

O príbehu informovala Kavita Kaneš, ktorá rodinu zastavila na kontrolnom stanovišti pri vstupe do Madhjapradéša.

"Po pôrode si len hodinu a pol či dve odpočinula. Rodina nemala žiadne peniaze, nemala sa ako prepraviť a nikto ich neodviezol," opísala Kaneš s tým, že žena porodila dievčatko 5. mája a po štyroch dňoch dorazili k stanovišťu.

Tam následne Kaneš zariadila, aby ženu vzali do karanténneho zariadenia a dostala zdravotnícku pomoc.


Zdroj: Webnoviny.sk - Neuveriteľne silná žena: Indka dokázala sama porodiť svoje dieťa a prejsť 160 kilometrov do najbližšieho mesta © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
One Day Jazz Festival A-Live tentokrát prepojí Slovensko s Francúzskom
<< predchádzajúci článok
Japonci predstavili prototyp nafukovacieho skútra, ktorý sa zmestí do batoha (video)

Neuveriteľne silná žena: Indka dokázala sama porodiť svoje dieťa a prejsť 160 kilometrov do najbližšieho mesta - diskusné fórum čitateľov