Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. júna 2022

Niektoré okresy Slovenska zasiahnu vysoké horúčavy, platí výstraha prvého stupňaSlovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal na v nedeľu výstrahy prvého stupňa pre vysoké teploty pre južné okresy od západu až ...Zdieľať
gettyimages 824845572 1 676x451 26.6.2022 (Webnoviny.sk) - Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal na v nedeľu výstrahy prvého stupňa pre vysoké teploty pre južné okresy od západu až na východ Slovenska. Výstraha platí od 14:00 do 18:00. Ojedinele sa očakáva dosahovanie maximálnej teploty vzduchu 33 stupňov Celzia.


Na pondelok 27. júna platia výstrahy od 14:00 do 18:00 pred teplom druhého stupňa pre okresy: Malacky, Bratislava, Senec, Pezinok, Trnava, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Šaľa, Nitra, Topoľčany, Nové Zámky, Komárno, Levice, Veľký Krtíš a Lučenec.

V týchto okresoch sa ojedinele očakáva maximálna teplota vzduchu 35 stupňov Celzia. Vysoká teplota predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské zdravie, fyzické aktivity a tvorbu požiarov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Niektoré okresy Slovenska zasiahnu vysoké horúčavy, platí výstraha prvého stupňa © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusko utrpelo ďalšiu ranu, G7 zákaže dovoz zlata z krajiny a podľa Johnsona sa musí vyhladovať Putinov režim
<< predchádzajúci článok
Na Slovensku narástol počet poberateľov sociálnych dávok, dôvodom je prílev cudzincov