Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

11. decembra 2023

Nominácia Slovenska na Kaufland Cup so zmenami, tréner Ramsay ich musel urobiť triTréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay musel urobiť tri zmeny v pôvodnej nominácii na Vianočný Kaufland Cup v Bratislave. Ako referuje oficiálny web ...Zdieľať
04 4 676x459 11.12.2023 (SITA.sk) - Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay musel urobiť tri zmeny v pôvodnej nominácii na Vianočný Kaufland Cup v Bratislave.


Ako referuje oficiálny web Slovenského zväzu ľadového hokeja, z 22-člennej menoslovu vypadol brankár Matej Tomek, útočník Adrián Holešinský a obranca Michal Ivan. Namiesto nich trénerský štáb povolal Samuela Hlavaja, Mateja Kašlíka a Marka Stachu, ktorý by mal zažiť premiéru v seniorskom národnom drese.

Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu si Slováci zmerajú sily s Nórmi a Lotyšmi v stredu 13. decembra resp. piatok 15. decembra.

Na minulosezónnom domácom turnaji Slováci zdolali Nórov 6:0 a Lotyšov 6:1. Lídrami tímu by mali byť s 15 gólmi najlepší strelec českej extraligy Oliver Okuliar, najproduktívnejší hráč BK Mladá Boleslav Róbert Lantoši aj útočné duo Peter Cehlárik a Marek Hrivík zo švédskej najvyššej súťaže.

Nominácia Slovenska na Vianočný Kaufland Cup  • zdroj: SZĽH


Brankári: Stanislav Škorvánek, Samuel Hlavaj

Obrancovia: Patrik Bačik, Michal Beňo, Martin Bodák, František Gajdoš, Andrej Golian, Marko Stacha, Martin Marinčin, Dávid Mudrák

Útočníci: Peter Cehlárik, Lukáš Cingel, Viliam Čacho, Matej Kašlík, Marek Hrivík, Andrej Kudrna, Patrik Lamper, Róbert Lantoši, Miroslav Mucha, Oliver Okuliar, Alex Tamáši, Peter Zuzin
Zdroj: SITA.sk - Nominácia Slovenska na Kaufland Cup so zmenami, tréner Ramsay ich musel urobiť tri © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NHL: Tatar si otvoril gólový účet, Kelemen s prvou asistenciou (video)
<< predchádzajúci článok
Vlhová zhodnotila doterajší priebeh sezóny. Jedno víťazstvo jej najviac utkvelo v pamäti