Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. júla 2021

Od štátu môžete dostať až 90 eur. Ako získať sprostredkovateľský bonus?Od 1. augusta bude možné na Slovensku žiadať o sprostredkovateľský bonus - finančnú odmenu pre ľudí, ktorí motivovali iných vo svojom okolí, aby sa dali zaočkovať. Informoval o tom ...Zdieľať
ockovanie koronavirus sprostredkovatelsky bonus 676x451 21.7.2021 (Webnoviny.sk) - Od 1. augusta bude možné na Slovensku žiadať o sprostredkovateľský bonus - finančnú odmenu pre ľudí, ktorí motivovali iných vo svojom okolí, aby sa dali zaočkovať. Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva financií SR.


Sprostredkovateľ môže získať odmenu tak, že zaočkovaná osoba sa od 1. augusta zaregistruje na www.bytzdravyjevyhra.sk, získa špecifický kód a ten následne odovzdá osobe, ktorá ju motivovala na očkovanie.

Bonus si môže sprostredkovateľ uplatniť až vtedy, keď osoba, ktorú motivoval na očkovanie, absolvovala obe dávky vakcíny alebo jednu dávku vakcíny od spoločnosti Johnson & Johnson, najneskôr však do 31. októbra tohto roka.

Ľudia, ktorí absolvujú kompletné očkovanie ešte pred spustením systému, teda v termíne od 1. júla do 1. augusta tohto roka, budú musieť svojho sprostredkovateľa prihlásiť do sedem dní od spustenia registrácie, teda 7. augusta. Aj v tomto prípade platí, že záujemcovia o očkovanie nemusia čakať na spustenie registrácie, ale môžu sa očkovať už teraz.

Bonus bude môcť jedna osoba využiť na maximálne 50 zaočkovaných osôb. Za presvedčenie osoby do 50 rokov je určený bonus vo výške 30 eur, v prípade osoby od 50 do 60 rokov je to 60 eur a 90 eur dostane sprostredkovateľ za presvedčenie osoby od 60 rokov veku.


Zdroj: Webnoviny.sk - Od štátu môžete dostať až 90 eur. Ako získať sprostredkovateľský bonus? © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nezaočkovaní Slováci postupne prichádzajú o svoje práva, Smer-SD odmieta ďalej mlčať
<< predchádzajúci článok
Kolíkovej ministerstvo chce vytvoriť nový informačný systém obchodného registra, pôvodný už nepokrýva aktuálne požiadavky

Od štátu môžete dostať až 90 eur. Ako získať sprostredkovateľský bonus? - diskusné fórum čitateľov