Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

25. marca 2020

Organizátori zatiaľ neuvažujú nad preložením Tour de France, chystajú však tvrdé opatreniaOrganizátori slávnych cyklistických pretekov Tour de France, ktoré sa v tomto roku majú uskutočniť v termíne 27. júna - 19. júla, zatiaľ neuvažujú o ich preložení na neskorší dátum. Majú však v pláne ...Zdieľať
aptopix_france_cycling_tour_de_france_38322 6203e44efc904b529c710fa25c0d0742 676x449 25.3.2020  - Organizátori slávnych cyklistických pretekov Tour de France, ktoré sa v tomto roku majú uskutočniť v termíne 27. júna - 19. júla, zatiaľ neuvažujú o ich preložení na neskorší dátum. Majú však v pláne zaviesť niekoľko tvrdých opatrení voči fanúšikom.

 Podľa francúzskych médií je možné, že ľudia sa nebudú môcť zdržiavať v priestoroch štartu a cieľa v jednotlivých etapách, rovnako sa nebudú uskutočňovať verejné vyhlásenia najlepších.

Tiež sa uvažuje o zrušení reklamnej karavány, ktorá v každej etape jazdí pred pelotónom a rozdáva fanúšikom drobné suveníry.


Zdroj: Webnoviny.sk - Organizátori zatiaľ neuvažujú nad preložením Tour de France, chystajú však tvrdé opatrenia © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sezóna v zámorskej profilige sa tak skoro neobnoví, tvrdí šéf lekárskej komisie NHL
<< predchádzajúci článok
Federer a jeho manželka zo Slovenska štedro pomohli rodinám v núdzi, ktoré ovplyvnil koronavírus

Organizátori zatiaľ neuvažujú nad preložením Tour de France, chystajú však tvrdé opatrenia - diskusné fórum čitateľov