Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

16. apríla 2011

Para vystúpila v Bratislave s Grigorovom a holohlavým LaskymBratislavský Majestic Music Club (MMC) v piatok večer privítal slovenskú pop-rockovú skupinu Para. Koncert bol vypredaný už deň vopred, čo naznačovalo skvelú atmosféru. Pred ...Zdieľať
para vystupila s holohlavym laskym Foto: SITABRATISLAVA 16. apríla (WEBNOVINY) - Bratislavský Majestic Music Club (MMC) v piatok večer privítal slovenskú pop-rockovú skupinu Para.


Koncert bol vypredaný už deň vopred, čo naznačovalo skvelú atmosféru. Pred hlavnou hviezdou večera ešte navnadila divákov formácia Walter Schnitzelsson s takisto pop-rockovým repertoárom.

Po nich sa už zaplnená hala dočkala Pary. Večer plný prekvapení odštartoval hneď na začiatku spevák Lasky, ktorý na chvíľu zmizol z pódia, aby sa naň vrátil už s úplne vyholenou hlavou. Postupne odzneli skladby Ako najlepšie viem, Brutálna zostava, Veci začnú fungovať aj Kruhy do vody. Diváci nahradili speváka kapely najmä pri pesničke Otec, ktorú Lasky venoval prítomným rodičom jednotlivých členov kapely.

Počas tejto skladby prišlo druhé prekvapenie v podobe účasti slovenského speváka Roba Grigorova. Ten sa so svojou gitarou pridal ku skupine Para a spolu s divákmi pokračoval v roztancovanom večere. Na koncerte nechýbal ani typický rockový prvok, kedy diváci niesli na rukách frontmana kapely Laskyho celou halou a to hneď dvakrát. Po oznámení poslednej skladby bolo všetkým jasné, že koniec je ešte ďaleko.

Spevák pochválil skvelú atmosféru a spoluprácu divákov a označil ich za „prezidentov všetkých fanúšikov“. Po tomto nasledovali prvé prídavky - skladby Prezident a Abstinent. Koncert sa napokon predĺžil na dve hodiny, po ktorých hudobný večer v MMC pokračoval vystúpením rockovej skupiny Kasinos. Bratislavský koncert bol pre Paru štvrtý v rámci ich jarnej šnúry Zatancuj Tour 2011. Skupina sa ešte predstaví v Banskej Bystrici (16. apríla), Svidníku (22. apríla) a nakoniec v Košiciach (23. apríla).

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Film mladého Žilinčana nominovali na festival v Cannes
<< predchádzajúci článok
Rozhovor: Roman Pomajbo - konštanta optimiznu a dobrej nálady