Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. augusta 2020

Plánoval si kúpiť traktor za tisíce eur, narazil však na podvodníka a prišiel o peniaze aj vozidloObeťou podvodníka sa stal muž z Oľšavky v okrese Stropkov. Plánoval si kúpiť traktor, no prišiel o peniaze. Ako informovala prešovská krajská polícia, muž zareagoval na inzerát na známej internetovej ...Zdieľať
traktor 676x450 7.8.2020 (Webnoviny.sk) - Obeťou podvodníka sa stal muž z Oľšavky v okrese Stropkov. Plánoval si kúpiť traktor, no prišiel o peniaze. Ako informovala prešovská krajská polícia, muž zareagoval na inzerát na známej internetovej stránke a po dohode poslal predávajúcemu na účet 3 800 eur.


Traktor mal mať do týždňa doma, no doteraz nedostal ani traktor, ani peniaze. Polícia prípad rieši ako podvod, kde je trestná sadzba jeden rok až päť rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Plánoval si kúpiť traktor za tisíce eur, narazil však na podvodníka a prišiel o peniaze aj vozidlo © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výbuch v Bejrúte poriadne nahneval obyvateľov, polícia pri protestoch použila slzný plyn (video)
<< predchádzajúci článok
Živnostníci, pozor. Niektorí musia zaplatiť sociálne odvody v novej výške

Plánoval si kúpiť traktor za tisíce eur, narazil však na podvodníka a prišiel o peniaze aj vozidlo - diskusné fórum čitateľov