Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. októbra 2021

Pobrežie Mexika zasiahol hurikán Pamela, dosiahol 120 kilometrov za hodinuHurikán Pamela v stredu zasiahol tichomorské pobrežie Mexika. Udrel severne od mesta Mazatlan a doniesol ...Zdieľať
mexico_tropical_weather_38582 10f2de8af3284e7fb635c500f5dbe281 676x450 13.10.2021 (Webnoviny.sk) - Hurikán Pamela v stredu zasiahol tichomorské pobrežie Mexika. Udrel severne od mesta Mazatlan a doniesol so sebou silný vietor a dážď.


Tesne predtým, ako Pamela zasiahla mexickú pevninu, dosiahla úroveň hurikánu. Americké Národné stredisko pre hurikány (NHC) uviedlo, že Pamela mala pri pevnine maximálny vietor 120 kilometrov za hodinu a pohybuje sa severovýchodným smerom rýchlosťou 22 kilometrov za hodinu.

NHC varovalo pred možnosťou prívalových povodní a nebezpečného vetra. Meteorológovia predpokladajú, že Pamela pri postupe do vnútrozemia zoslabne a do štvrtka sa pravdepodobne dostane na hranice amerického Texasu a Ohlahomy ako tropická depresia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pobrežie Mexika zasiahol hurikán Pamela, dosiahol 120 kilometrov za hodinu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
S Bidenom má dobré pracovné vzťahy, tvrdí Putin
<< predchádzajúci článok
Bulharskí baníci žiadajú záruky udržania pracovných miest

Pobrežie Mexika zasiahol hurikán Pamela, dosiahol 120 kilometrov za hodinu - diskusné fórum čitateľov