Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

24. novembra 2021

Podnikatelia v cestovnom ruchu a gastre sa naďalej môžu uchádzať o pomoc, zostalo na ňu ešte sto miliónov eurMinisterstvo dopravy a výstavby má z čoho naďalej poskytovať finančnú pomoc pre cestovný ruch a gastro, keďže z pôvodne vyčlenených prostriedkov na zmiernenie vplyvov pandémie koronavírusu pre toto ...Zdieľať
gettyimages 529031701 676x450 24.11.2021 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo dopravy a výstavby má z čoho naďalej poskytovať finančnú pomoc pre cestovný ruch a gastro, keďže z pôvodne vyčlenených prostriedkov na zmiernenie vplyvov pandémie koronavírusu pre toto odvetvie zostalo ešte približne sto miliónov eur.


Ako po rokovaní vlády v stredu povedal minister dopravy a výstavby Andrej Doležal, pravidlá poskytovania pomoci sa meniť nebudú.

"Keď skončí obchodný rok 2021, tak opäť bude možné žiadať pomoc aj pre veľké spoločnosti vo veľkej schéme nad rámec schémy de minimis," povedal Doležal.


Zdroj: Webnoviny.sk - Podnikatelia v cestovnom ruchu a gastre sa naďalej môžu uchádzať o pomoc, zostalo na ňu ešte sto miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mestá na severe Talianska vstúpili čo čiastkového lockdownu, snažia sa zachrániť zimnú turistickú sezónu
<< predchádzajúci článok
Sociálni demokrati, Zelení a liberáli sa dohodli na novej vláde Nemecka, oznámil Olaf Scholz

Podnikatelia v cestovnom ruchu a gastre sa naďalej môžu uchádzať o pomoc, zostalo na ňu ešte sto miliónov eur - diskusné fórum čitateľov