Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. decembra 2020

Pri požiari domova dôchodcov zahynulo 11 ľudí, riaditeľa zariadenia zadržali (foto)Požiar v ruskom domove dôchodcov si vyžiadal 11 mŕtvych. Tri zranené osoby hospitalizovali, uviedli v utorok miestne úrady. Požiar v drevenom jednoposchodovom súkromnom zariadení pre dôchodcov, ...Zdieľať
russia_fire_33518 ec7a38be48424429a8e13a46e85ec46f 676x493 15.12.2020 (Webnoviny.sk) - Požiar v ruskom domove dôchodcov si vyžiadal 11 mŕtvych. Tri zranené osoby hospitalizovali, uviedli v utorok miestne úrady.


Požiar v drevenom jednoposchodovom súkromnom zariadení pre dôchodcov, ktoré sa nachádza v obci v Baškirskej republike, vypukol skoro ráno. V budove bolo dovedna 16 ľudí. Zatiaľ nie je jasné, čo oheň zapríčinilo.

Podľa záchranárov nešťastný incident neprežili siedmi muži a štyri ženy. Regionálna pobočka Vyšetrovacieho výboru Ruskej federácie informovala, že obete boli vo veku od 57 do 80 rokov. Ruské médiá tvrdia, že obete boli obyvatelia domova pripútaní na lôžko. Incident už je predmetom vyšetrovania a šéfa zariadenia zadržali.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pri požiari domova dôchodcov zahynulo 11 ľudí, riaditeľa zariadenia zadržali (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Situácia s COVID-19 na Slovensku je vážna a opatrenia zrejme nebudú stačiť, vyhlásila Čaputová (video)
<< predchádzajúci článok
Manažovať koronakrízu by mal podľa Remišovej člen vlády, ale o vhodnosti Matoviča sa nevyjadrila

Pri požiari domova dôchodcov zahynulo 11 ľudí, riaditeľa zariadenia zadržali (foto) - diskusné fórum čitateľov