Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. septembra 2012

Pri Trebišove horel obrovský senník, hasil aj nakladačVo Veľkom Horeši v okrese Trebišov horí od utorka večera veľký senník s rozlohou 100 krát 30 krát šesť metrov v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva. Ako dnes ráno ...Zdieľať
hasici TREBIŠOV 19. septembra (WEBNOVINY) - Vo Veľkom Horeši v okrese Trebišov horí od utorka večera veľký senník s rozlohou 100 krát 30 krát šesť metrov v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva.


Ako dnes ráno informoval dôstojník operačného strediska trebišovských hasičov Ján Stropkai, požiar vypukol večer pred siedmou a hasiči sú ešte stále na mieste.

„Zasahovali dve naše jednotky s dvoma cisternami a do polnoci im pomáhali aj železniční hasiči z Čiernej nad Tisou. V senníku bolo uskladnených okolo 500 veľkých balíkov sena. Užívateľ objektu poskytol nakladač, pomocou ktorého hasiči vyberali balíky sena zo senníka a hasili. Súčasne museli ochladzovať aj kovovú konštrukciu senníka, aby sa vplyvom tepla nezdeformovala a nezrútila. Hasenie sťažoval nedostatok vody, ktorú sme museli zabezpečovať kyvadlovou dopravou,“ informoval Stropkai.

Podľa Stropkaia zatiaľ nie sú vyčíslené predbežné škody a príčinu vzniku požiaru vyšetrujú.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vláda posúdi vznik nového druhu bezpečnostných služieb
<< predchádzajúci článok
Posledný veľký boss vo Venezuele skončil, chytili ho