Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

03. januára 2020

Prievidzkí žiaci finančne pomohli ľuďom z Mukačevskej ulice v PrešoveNa snímke práce okolo obytného domu po výbuchu plynu a požiari v Prešove na Mukačevskej ulici. Prešov, 12. decembra 2019.Zdieľať
Na snímke práce okolo obytného domu po výbuchu plynu a požiari v Prešove na Mukačevskej ulici. Prešov, 12. decembra 2019. Foto: TASR - František Iván
 
Prievidza 3. januára (TASR) - Žiaci Obchodnej akadémie (OA) v Prievidzi finančne pomohli ľuďom, ktorých zasiahol vlaňajší decembrový výbuch bytového domu na Mukačevskej ulici v Prešove. Financie vyzbierali počas vianočného volejbalového turnaja O pohár riaditeľa OA PD. TASR o tom v piatok informoval riaditeľ OA v Prievidzi Ivan Kadlečík.


"Kalendárny rok v OA v Prievidzi každoročne končí vianočný volejbalový turnaj. Bolo tomu tak aj vlani. Turnaj bol úspešný, víťazi sú známi, ceny a putovný pohár odovzdaný. Ku koncu minulého roka bol ale turnaj iný. Žiaci 4.B triedy pripravili ako súčasť turnaja zbierku Ľudia z OA PD pre ľudí z Prešova," priblížil Kadlečík.

Účastníci turnaja si podľa neho mohli dať počas akcie vianočný punč, koláčik, ktorý upiekli žiaci, či si zobrať ručne vyrobenú vianočnú ozdobu. "Dobrovoľný príspevok vhodili do pripraveného boxu. Počas akcie žiaci vyzbierali 255 eur a tieto následne vložili na transparentný prešovský účet," dodal.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mačáková: Je potrebné sa vracať k prípadu M. Horákovej
<< predchádzajúci článok
O jazdy historickými vláčikmi je veľký záujem aj v zime

Prievidzkí žiaci finančne pomohli ľuďom z Mukačevskej ulice v Prešove - diskusné fórum čitateľov