Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. apríla 2021

Princovia William a Harry si budú pamätať starého otca ako služobníka vlasti i šampióna v grilovaní a žartochBritskí princovia William aZdieľať
britski princovia william a harry 676x514 12.4.2021 - Britskí princovia William a Harry vydali v pondelok samostatné vyhlásenie, v ktorom vzdali úctu svojmu dedkovi, princovi Filipovi, ktorý minulý týždeň zomrel vo veku 99 rokov.


William, v poradí druhý následník na britský trón po svojom otcovi - princovi Charlesovi, sa zaviazal naďalej podporovať kráľovnú Alžbetu II.. Starého otca označil ako „mimoriadneho človeka“ a taktiež poznamenal, že dedko mu bude chýbať.

Storočie života môjho starého otca by sa dalo popísať ako služba svojej vlasti a Commonwealthu, svojej manželke a kráľovnej, a našej rodine,“ uviedol William na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Kancelária princa Harryho tiež vydala vyhlásenie, v ktorom opísal Filipa ako muža, ktorý bol „autenticky sám sebou“. Harry povedal, že dedka si bude pamätať ako šampióna v grilovaní či rôznych žartoch.


Zdroj: Webnoviny.sk - Princovia William a Harry si budú pamätať starého otca ako služobníka vlasti i šampióna v grilovaní a žartoch © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Škandál, ktorý otriasol celou britskou vládou
<< predchádzajúci článok
Video: IMT Smile a Ben Cristovao predstavujú novú spoločnú skladbu Miesto

Princovia William a Harry si budú pamätať starého otca ako služobníka vlasti i šampióna v grilovaní a žartoch - diskusné fórum čitateľov