15. júna 2020

Real Madrid v prvom pokoronakrízovom kole nezaváhal a na FC Barcelona stráca dva body (video)

Tagy: La Liga

Po futbalistoch FC Barcelona nezaváhali ani hráči Realu Madrid a v prvom kole ...

rafa soares rodrygo 676x537 15.6.2020  - Po futbalistoch FC Barcelona nezaváhali ani hráči Realu Madrid a v prvom kole po koronavírusovej prestávke v La Lige bezpečne zvíťazili. Zverenci trénera Zinedina Zidana zdolali v nedeľu večer súperov z Eibaru 3:1.

V prostredí tréningového centra Realu bolo rozhodnuté už po 37 minútach, keď domáci po zásahoch Toniho Kroosa, Sergia Ramosa a Marcela viedli 3:0. "Biely balet" stráca po 28. kole na vedúcu Barcelonu dva body.

Zdroj: Webnoviny.sk - Real Madrid v prvom pokoronakrízovom kole nezaváhal a na FC Barcelona stráca dva body (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Žilina končí v Slovenskej basketbalovej lige, klub nepodá prihlášku
Vedenie La Ligy podá trestné oznámenie na mladíka, ktorý vnikol na zápas RCD Mallorca – FC Barcelona (video)