Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

14. januára 2007

Riaditeľka SND Hroncová absolvovala svoj prvý Ples v opere, cítila sa ako domaSvoj prvý Ples v opere absolvovala v sobotu večer riaditeľka Slovenského národného divadla Silvia Hroncová.Zdieľať
  "Aj napriek tomu, že som tu nováčik, cítim sa už ako doma. Atmosféra, ktorá tu panuje, je veľmi príjemná," povedala krátko po začiatku VII. Plesu v opere, ktorý si plánovala vychutnávať až do skorých ranných hodín.

      "Veľmi milujem tanec a dúfam, že sa mi splní sen a budem do rána tancovať," hovorila po prvom valčíku a potom sa zamiešala medzi desiatky tancujúcich párov, aby svoj "záväzok" splnila. A keďže si ďalšími prominentnými hosťami ešte nadránom užívala muziku Diabolských huslí Berkyho Mrenicu, podarilo sa jej to.
      Hroncová na plese žiarila v béžovo-ružovej kvetinovej róbe od módnej návrhárky Ley Fekete. A so šatami bola spokojná. "Je veľmi dobré, keď šaty navrhuje niekto, kto daného človeka dobre pozná. Lea dokázala odhadnúť charakter šiat, farbu a aj moju náladu, takže výsledok je úžasný," dodala s úsmevom, ktorý jej vydržal až do konca prestížneho bálu, ktorý otvoril tohtoročnú plesovú sezónu na Slovensku.

(TASR)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 PLES V OPERE: Belinda Carlisle otvorí dnes večer plesovú sezónu (12. 1. 2008)
 Bača to s tancom na Plese v opere nevidel ružovo (14. 1. 2007)
 Posledný valčík doznel, plesová sezóna sa začala (14. 1. 2007)
 Ples v opere otvorí speváčka Dani Klein (12. 12. 2006)
 Módne trapasy a skvosty (10. 1. 2006)
 Gabrielle sa teší na vínko (7. 1. 2006)nasledujúci článok >>
Bača to s tancom na Plese v opere nevidel ružovo
<< predchádzajúci článok
Jennifer Aniston pre Brada Pitta neplakala