Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

21. augusta 2019

Rockeri sa majú na čo tešiť, Scorpions ohlásili záujem o stretnutie so slovenskými fanúšikmi


Tagy: Scorpions

Rocková kapela Scorpions sa po úspešnom košickom koncerte, ktorý sa uskutočil pred tromi rokmi, vracia na slovenskú pôdu. Prierez svojej vyše 50-ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy ...Zdieľať
scorpions1_vivien 676x380 21.8.2019 (Webnoviny.sk) - Rocková kapela Scorpions sa po úspešnom košickom koncerte, ktorý sa uskutočil pred tromi rokmi, vracia na slovenskú pôdu.


Prierez svojej vyše 50-ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy WorldTour 2019 rockovým nadšencom ponúknu 20. novembra 2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Osobné stretnutie s fanúšikmi


Nemecké zoskupenie Scorpions bratislavskému publiku predstaví svoje najznámejšie hity, ktorými si získali srdcia fanúšikov rockovej muziky. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť aj na skladby Rock You Like a Hurricane, Still Loving You, Send Mean Angel či Wind of Change a mnoho ďalších.


https://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ


Skúsenosťami ostrieľaní rockeri sa tešia veľkej slovenskej fanúšikovskej základni, ktorá, ako sa zdá, nemá žiadne vekové ohraničenia.  „Scorpions svojimi hitmi  oslovujú všetky vekové generácie, ich skladby sú Evergreeny. Vždy nás poteší, ak prinesieme koncert, ktorý zaujme širokú verejnosť,“ vyjadrili sa zástupcovia agentúry Vivien. Vstupenky na koncert rockovej legendy Scorpions sú v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Určitý počet Meet & Greet


Okrem hudobného zážitku si z koncertu niekoľkí šťastlivci odnesú i ďalšiu vzácnu spomienku. Na sociálnych sieťach usporiadateľa koncertu od 19. augusta 2019 prebieha súťaž o osobné stretnutie so Scorpions. Zapojiť sa do súťaže môže každý návštevník koncertu.

Agentúra Vivien avizuje, že jednou súťažou o Meet & Greet, ktorá v letnom období prebieha, šanca o stretnutie so slávnymi rockermi zďaleka nekončí.

“Scorpions prejavil záujem o fanúšikov aj na Slovensku a ponúkli nám určitý počet Meet & Greet. Pre návštevníkov koncertu sme vďaka tomuto gestu pripravili súťaž na našej facebookovej stránke, v ktorej môžu vyhrať osobné stretnutie s touto legendárnou kapelou. Ďalšie súťaže budú prebiehať u mediálnych partnerov koncertu, a to v Rádiu Expres a v TV Markíza. O ďalších možnostiach, ako získať stretnutie so Scorpions, budú informovať spomenutí mediálni partneri,” informovali zástupcovia Vivien, ktorí svojimi slovami iste potešili mnohých rockových fanúšikov. Viac informácií o súťaži o stretnutie so Scorpions.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rockeri sa majú na čo tešiť, Scorpions ohlásili záujem o stretnutie so slovenskými fanúšikmi © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Scorpions
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Zverejnili trailer filmu Casino.sk, do kín sa dostane 26. septembra
<< predchádzajúci článok
Asi 37.000 obetí falošných zoznamiek dostane v Holandsku odškodné

Rockeri sa majú na čo tešiť, Scorpions ohlásili záujem o stretnutie so slovenskými fanúšikmi - diskusné fórum čitateľov