24hod.sk    Z domova

17. januára 2021

Rozdielom oproti novembrovému „vylodeniu v Normandii“ je iba viac testovacích dní, reaguje HlasCeloplošné testovanie by malo byť dobrovoľné a nemalo by byť podmienkou pre cestovanie do zamestnania. Strana Hlas - sociálna demokracia ...Zdieľať
bp_9015 676x451 17.1.2021  - Celoplošné testovanie by malo byť dobrovoľné a nemalo by byť podmienkou pre cestovanie do zamestnania. Strana Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) to uviedla v tlačovej správe, ktorú zaslala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.


„Jediným rozdielom od novembrového ‚vylodenia v Normandii' je rozšírenie počtu testovacích dní z dvoch na deväť dní, no s výrazne nižšími možnosťami nechať sa otestovať. Hlas-SD preto žiada vládu, aby bolo toto testovanie dobrovoľné a aby namiesto celoplošného skríningu pomohla s testovaním samosprávam v najviac zasiahnutých oblastiach,” uviedla strana v stanovisku.

Vláda rozhodla: Lockdown sa spojí s jednorazovým celoslovenským testovaním. Zákaz vychádzania sa predlžuje do 7. februára.
Zdroj: Webnoviny.sk - Rozdielom oproti novembrovému „vylodeniu v Normandii“ je iba viac testovacích dní, reaguje Hlas © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/rozdielom-oproti-novembrovemu-vylodeniu-v-normandii-je-iba-viac-testovacich-dni-reaguje-hlas-cl748528.html